Nowe Centrum Rehabilitacji w Łodzi

Otworzyliśmy Centrum Rehabilitacyjne PoliClinic w Łodzi. Mieści się w Zatoce Sportu przy al. Politechniki 10. W naszym Centrum mogą Państwo skorzystać z zabiegów rehabilitacyjnych takich jak: fizykoterapia, masaże, kinezyterapia, terapia manualna, krioterapia, hydroterapia.

Rehabilitacja pourazowa w Łodzi

W nowym komfortowym Centrum Rehabilitacji przygotowaliśmy dla pacjentów szeroką ofertę zabiegów rehabilitacyjnych w atrakcyjnych cenach. Posiadamy bogato wyposażone nowoczesne gabinetów, w których pomoc świadczą wykwalifikowani fizjoterapeuci. Pracujemy z Pacjentami zarówno po zabiegach, operacjach jak i kontuzjach i urazach.

Pacjenci mogą zgłosić się do nas na konsultację, w trakcie której zdiagnozujemy problem oraz ustalimy plan leczenia uwzględniający wszelkie wskazania i przeciwwskazania medyczne do konkretnych zabiegów rehabilitacyjnych.

Można zgłosić się także z planem zabiegów rehabilitacyjnych ustalonych przez innych specjalistów w innych placówkach medycznych. W trakcie procesu rehabilitacji na bieżąco monitorujemy stan Pacjenta, pokazujemy poczynione postępy oraz uwzględniamy konieczne modyfikacje

Zabiegi fizjoterapeutyczne w Łodzi

Nasi specjaliści wykonują następujące zabiegi:

• Pole magnetyczne
  • Laseroterapia