dr n. med. Magdalena Oszukowska

dr n. med. Magdalena Oszukowska

Specjalista w dziedzinie dermatologii, dermatologii dziecięcej i wenerologii. W 2015 roku ukończyła studia na kierunku lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Godziny przyjęć

Wtorek 9:00-14:20
Środa 9:00-14:20

Edukacja medyczna

Dr Magdalena Oszukowska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, w trakcie studiów drugiego stopnia w trybie dziennym na Uniwersytecie Medycznym w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej. Jest dermatologiem i wenerologiem, a także wykwalifikowanym trychologiem z dużym doświadczeniem. Otrzymała stypendium Euroderm Excellence w Nicei. Na swoim koncie ma wiele publikacji, rozdziałów i tłumaczeń książek o tematyce dermatologicznej. 

Od początku specjalizacji uczestniczyła w licznych konferencjach naukowych, szkoleniach i kursach, umożliwiających doskonalenie zawodowe. Na co dzień wykonuje zabiegi laserowe, elektrochirurgiczne i kriochirurgiczne. Ponadto ocenia znamiona pod dermatoskopem oraz wykonuje badanie włosów i skóry głowy (trichoskopię i trichogram).

Specjalizacje

Dermatologia
Dermatologia dziecięca
Medycyna estetyczna
Wenerologia

Stopnie naukowe

dr n. med.

Leczone choroby

Rozwój zawodowy

Dr Magdalena Oszukowska otrzymała stypendium Euroderm Excellence w Nicei. Na swoim koncie ma wiele publikacji, rozdziałów i tłumaczeń książek o tematyce dermatologicznej. Uczestniczy w licznych konferencjach naukowych, szkoleniach i kursach, umożliwiających doskonalenie zawodowe.

Członkostwo

-

Publikacje

na swoim koncie ma wiele publikacji, rozdziałów i tłumaczeń książek o tematyce dermatologicznej