Dbamy o Twoje zdrowie, od lat

PoliClinic jest obecna w Łodzi od 1994 roku, wcześniej jako Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej. Oferuje innowacyjne rozwiązania i specjalizuje się w medycynie estetycznej.

Nasze wartości

Dziś Centrum Policlinic znajduje się na etapie dynamicznego rozwoju oferty usług medycznych. Zapewniamy nie tylko wyjątkową opiekę i leczenie, ale także realizujemy programy profilaktyczne. Od ponad 20 lat staramy się pełnić istotną rolę w życiu społeczności akademickiej Politechniki Łódzkiej, zapewniając m.in. opiekę internistyczną, szczepienia, a także rehabilitację.

Szacunek i godność

W PoliClinic wszyscy będą traktowani z najwyższym szacunkiem i godnością, niezależnie od tego czy są to pacjenci, rodziny czy personel.

Zaangażowanie w jakość usług medycznych

Dążymy, aby usługi oferowane pacjentom w PoliClinic były najwyższej jakości.

Poprawa jakości życia

Zależy nam na poprawie nie tylko zdrowia każdego pacjenta, ale całego jego życia. Zapewniamy pacjentom najlepszą terapię i prowadzimy liczne programy profilaktyczne.

Współpraca na rzecz pacjentów

Cały personel pracuje wspólnie, aby zapewnić profesjonalną opiekę medyczną. Pacjenci i ich potrzeby mają u nas najwyższy priorytet.

Oferujemy opiekę medyczną od ponad 25 lat

Korzystamy z bogatych doświadczeń Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej.

Porady medyczne
& diagnostyka

Godna zaufania opieka medyczna

Profesjonalne wsparcie

Programy Profilaktyki

Wysoko wykwalifikowani lekarze

Wysoki standard gabinetów i infrastruktury

Przystępne ceny usług dla wszystkich pacjentów

Najwyższa jakość oferowanej opieki medycznej

Poznaj naszą ofertę i zarezerwuj wizytę w PoliClinic

Już dziś możesz zadbać o swoje zdrowie i umówić się na pierwszą wizytę w PoliClinic.

Dbamy o Twoje zdrowie

Ostatnie artykuły

Kopia – Kriokomora 2

Uruchomienie nowej kriokomory

Terapia zimnem, która podnosi odporność, leczy ból, poprawia samopoczucie i odmładza. Spektakularny przypływ energii, efekt przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwobrzękowy oraz młodsza, bardziej jędrna skóra to prawie od razu zauważalne efekty…
Więcej
10 lecie (3)

10 promocji na zabiegi na 10 lat PoliClinic!

Z okazji 10 jubileuszu funkcjonowania naszej placówki, trwa akcja 10 promocji na 10 lat PoliClinic. W ramach akcji można skorzystać z oferty promocyjnej na konkretne zabiegi. Każda z ofert jest…
Więcej
Otwarcie POZ (1)

Nowa przestrzeń na gabinety POZ w PoliClinic

Z przyjemnością informujemy, że w naszej placówce medycznej przy ul. Wólczańskiej 215 otworzyliśmy nową wyremontowaną przestrzeń, w której znajdują się trzy nowoczesne gabinety. Na parterze budynku można skorzystać z usług…
Więcej