Kosmetologia

Oferujemy pełne wsparcie w zakresie codziennej pielęgnacji i wyboru zabiegów pozwalających utrzymać promienny wygląd. 

Epilacja laserowa

Zastosowanie technik laserowych stało się przełomem w usuwaniu niechcianego owłosienia z uwagi na fakt, iż pozwala ono na trwałe zniszczenie mieszka włosowego bez uszkodzenia skóry. Dotychczas stosowane metody usuwania zbędnego owłosienia (golenie, stosowanie depilatorów chemicznych i mechanicznych, depilacja woskiem, elektoliza) nie przynoszą trwałych efektów oraz obarczone są objawami niepożądanymi (podrażnienia, leczenia, możliwość infekcji, powstanie blizn, możliwość zakażenia wirusem żółtaczki zakaźnej i HIV).

Zabieg epilacji laserowej jest najskuteczniejszą formą pozbycia się niepożądanego owłosienia, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa. Impuls świetlny emitowany przez laser pochłaniany jest przez barwnik (melaninę) znajdujący się w mieszku włosowym. Dochodzi wówczas do jego „rozgrzania” i trwałego zniszczenia. W związku z tym, że zabieg jest efektywny jedynie dla włosów będących w fazie wzrostu, istnieje konieczność przeprowadzenia kilku zabiegów powtarzanych w różnych odstępach czasowych. Pozwala to na uzyskanie trwałego efektu.

Zabieg poprzedzony jest konsultacją lekarską, podczas której wykonywane jest próbne naświetlanie. Parametry zastosowanego promieniowania są indywidualnie dobierane dla danego typu skóry. Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się tzw. odczyn pozabiegowy- zaczerwienienie skóry ustępujące w ciągu 1 – 3 dni po zabiegu. W przeciągu 2 tygodni włosy ulegają stopniowemu wypadaniu.

Do epilacji laserowej wykorzystywany jest laser diodowy oraz System IPL.

CENNIK WYBRANYCH ZABIEGÓW KOSMETOLOGICZNYCH

Depilacja laserowa - warga górna (wąsiki) 60 zł
Depilacja laserowa - cała twarz 220 zł
Depilacja laserowa - łydki 270 zł
Depilacja laserowa - bikini 220 zł
Depilacja laserowa - pachy 150 zł

Godziny pracy Centrum

Poniedziałek – Piątek      8:30 – 18:30
Sobota                                 nieczynne

UMÓW WIZYTĘ

Telefonicznie

Skontaktuj się z Rejestracją pod numerem telefonu, w godzinach 8.30 - 18.30

Messenger

Możesz zapytać nas na czasie o interesujący Cię termin.