Zaffiro

Unikalny zabieg liftingujący, dający natychmiastowy efekt odmłodzenia
i rozświetlenia skóry. Łączy w sobie technologię podczerwieni oraz peeling wodny.

Termolifting

Podczas zabiegu Zaffiro wykorzystywane jest dobroczynne działanie światła podczerwonego na głębokie warstwy skóry – termolifting.
Specjalna głowica pozwala na jednolite i stopniowe rozgrzewanie głębokich warstw skóry, stymulując skracanie włókien kolagenowych, odpowiedzialnych za napięcie
i ujędrnienie naszej skóry. Jednocześnie fibroblasty, czyli komórki skóry właściwej, które odpowiadają za produkcję włókien kolagenowych są pobudzane do produkcji nowych, młodych włókien. Efekt napięcia i uniesienia, zarówno w obrębie twarzy, jak i na wiotczejącej skórze ciała, widoczny jest już od pierwszych chwil po zabiegu. Termolifting Zaffiro to zabieg całkowicie bezinwazyjny, bezbolesny, bez okresu rekonwalescencji. Dla trwałości i pogłębienia efektów zabieg warto powtarzać go w serii, uzupełniając oczyszczającym i pobudzającym skórę peelingiem wodnym (waterpeeling).

Waterpeeling

Waterpeeling Zaffiro to bezinwazyjna i bezbolesna metoda złuszczania obumarłych komórek naskórka. Intensywny strumień wody wzmocniony odpowiednimi składnikami aktywnymi, umożliwia bezpieczne i skuteczne oczyszczanie skóry, ale także jej odpowiednie nawilżenie, odświeżenie
i wygładzenie. Waterpeeling Zaffiro pozwala na całoroczną pielęgnację skóry,
bez obawy o przebarwienia czy podrażnienia. Skóra po zabiegu staje się rozświetlona, ale także odpowiednio przygotowana na kolejne zabiegi pielęgnacyjne zapewniające oczekiwane rezultaty, w tym właśnie termolifting Zaffiro lub aplikację odpowiednio skomponowanych kompleksów witaminowych czy pielęgnacyjnych.

Wskazania

Korzyści