lek. med. Magdalena Szczegielniak

lek. med. Magdalena Szczegielniak

Specjalista w dziedzinie dermatologii, dermatologii dziecięcej, medycyny estetycznej i wenerologii. W 2015 roku ukończyła studia na kierunku lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Godziny przyjęć

Poniedziałek 9:00-18:00
Piątek 9:00-15:45

Edukacja medyczna

Lek. med. Magdalena Szczegielniak jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. W 2015 roku ukończyła studia na kierunku lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Odbywała szkolenie specjalizacyjne w Oddziale Dermatologicznym Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego im. Jana Pawła II w Krośnie oraz w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi. W 2022 roku została nagrodzona przez Ministra Zdrowia za uzyskanie najlepszego wyniku w Polsce z Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego w zakresie dermatologii i wenerologii. Jako specjalista dermatolog-wenerolog pracowała w Oddziale Dermatologii Dziecięcej Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi jako starszy asystent.  

Jest członkiem towarzystw naukowych: Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venereology, Europejskiego Towarzystwa Dermatologii Dziecięcej. Odbyła liczne staże oraz certyfikowane kursy w renomowanych ośrodkach z zakresu dermatologii klinicznej oraz estetycznej. Jest autorem i współautorem publikacji z zakresu dermatologii i wenerologii. Stale powiększa swoją wiedzę, doświadczenie oraz umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych. Medycyna jest jej największą pasją. W leczeniu kieruje się podejściem holistycznym, dobrem pacjentów oraz poprawą komfortu ich życia. Zajmuje się leczeniem wszystkich chorób skóry zarówno dorosłych jak i dzieci.

Specjalizacje

Dermatologia
Dermatologia dziecięca
Medycyna estetyczna
Wenerologia

Stopnie naukowe

lekarz medycyny

Leczone choroby

Rozwój zawodowy

Lek. med. Magdalena Szczegielniak została w 2022 roku nagrodzona przez Ministra Zdrowia za uzyskanie najlepszego wyniku w Polsce z Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego w zakresie dermatologii i wenerologii. Odbyła liczne staże oraz certyfikowane kursy w renomowanych ośrodkach z zakresu dermatologii klinicznej oraz estetycznej. Stale powiększa swoją wiedzę, doświadczenie oraz umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych.

Członkostwo

jest członkiem towarzystw naukowych: Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venereology oraz Europejskiego Towarzystwa Dermatologii Dziecięcej

Publikacje

jest autorem i współautorem publikacji z zakresu dermatologii i wenerologii