• Start
  • Zabiegi
  • Med2Contour Medical – ultradźwiękowe modelowanie sylwetki
ultradźwiękowe modelowanie sylwetki

Med2Contour Medical

Dzięki swojej opatentowanej głowicy ultradźwiękowej urządzenie Med2Contour w sposób niezwykle skuteczny usuwa nadmiar cellulitu z ciała. Jego kolejną
i bardzo ważną cechą charakterystyczną jest wysokie bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Pacjenci, którzy zdecydują się skorzystać z urządzenia nie są narażeni absolutnie na żadne skutki uboczne czy innego rodzaju dolegliwości.

Specjalna, opatentowana głowica Med Contour Medical ma dwa nachylone emitery ultradźwięków i system zasysający, zapewniający odpowiednie ułożenie skóry na emiterach.

Na powierzchni skóry natężenie ultradźwięków jest stosunkowo niskie, natomiast w tkance tłuszczowej, będącej celem zabiegu, fale się spotykają i nakładają, a ich natężenie rośnie czterokrotnie. Inne urządzenia wykorzystujące fale ultradźwiękowe ogniskują je w bardzo niewielkim obszarze, przez co efekty ich działania są niezadowalające.

Innowacyjna technologia wzmacniania nieogniskowanych fal ultradźwiękowych zastosowana w Med Contour Medical sprawia, iż obszar ich przecinania ma dużą powierzchnię, co przekłada się na szybkość i wysoką skuteczność tej metody.

Wskazania

Przebieg zabiegu Med2 Contour Medical

1

Konsultacja

Serię zabiegów Med2 Countur Medical poprzedza konsultacja kwalifikująca.

2

Zabieg

Fale emitowane przez Med2 Contour Medical podgrzewają skórę do temperatury 42–44 st. C powodując zaczerwienienie skóry i uczucie intensywnego ciepła.

3

Zakończenie zabiegu

Zabieg kończy drenaż limfatyczny, który przyspiesza usunięcie upłynnionego tłuszczu.

Zabieg wykonuje wyłącznie wyspecjalizowany personel.

Zabieg jest bezpieczny dla skóry opalonej, a także z problemami naczyniowymi.

Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności. Do około godziny po sesji występuje rozgrzanie i zaczerwienienie skóry na obszarze poddanym zabiegowi. 

Rezultaty po zabiegach Med2 Contour

Cennik

1 zabieg 800 zł
3 zabiegi 2000 zł
4 zabiegi 2500 zł

UMÓW WIZYTĘ

Telefonicznie

Skontaktuj się z Rejestracją pod numerem telefonu w godzinach 8:30-18:30

Messenger

Możesz zapytać nas na czacie o interesujący Cię termin.