Innowacyjna technologia nazywana nieoperacyjnym liftingiem skóry

Genius® Lutronic

Radiofrekwencja mikroigłowa

GENIUS® Lutronic to precyzyjne urządzenie które wykorzystuje technologię radiofrekwencji mikroigłowej. Dzięki inteligentnemu termoliftingowi skóry dochodzi do procesu regeneracji i przebudowy struktury kolagenowej.

Zabieg łączy w sobie dwie techniki – radiofrekwencję, która wykorzystuje prąd o częstotliwości fal radiowych do podgrzania tkanek oraz mikronakłuwanie, które inicjuje naturalne procesy głębokiej odbudowy i regeneracji tkanki. Efektem jest redukcja zmarszczek i wiotkości w dowolnym miejscu na ciele, poprawa gęstości i kolorytu skóry, jej ujędrnienie i wygładzenie. Radiofrekwencja mikroigłowa to także redukcja blizn potrądzikowych, pooperacyjnych, oparzeniowych i rozstępów oraz usuwanie objawów nadpotliwości. Zabieg można przeprowadzać na skórze każdego typu, w tym na skórze opalonej.

Dzięki inteligentnej technologii dostarczania energii GENIUS® Lutronic nie uszkadza naskórka i zapewnia monitoring impedancji skóry w czasie rzeczywistym. Podczas zabiegu energia dostarczana jest precyzyjnie do skóry właściwej w celu wytworzenia mikrouszkodzeń, które inicjują naturalne procesy głębokiej odbudowy i regeneracji tkanki.

Energia zabiegowa dostarczana jest do tkanki poprzez izolowane mikroigły. Kontrolują one głębokość zabiegu oraz ilość emitowanej energii, umożliwiając tym samym wieloetapowe podejście do zabiegów, niezależnie od rodzaju i koloru skóry. W trakcie zabiegu Genius® Lutronic powstaje ponad 50 000 punktów mikrokoagulacji. Powoduje ona regenerację kolagenu i elastyny, poprawę struktury skóry oraz redukcję zmarszczek i wiotkości w dowolnym miejscu na ciele.

Wskazania

Efekty

Przeciwwskazania

FAQ

Pacjent odczuwa umiarkowany nacisk na skórę i ciepło. Na ogół zastosowanie znieczulenia miejscowego zapewnia optymalny poziom komfortu, który jest monitorowany w trakcie zabiegu przez lekarza.

W zależności od obszaru zabiegowego sesja może trwać od 15 minut do godziny. Po zabiegu na skórze pojawia się zaróżowienie i obrzęk, które ustępują zwykle w ciągu 24-36 godzin. Pełna regeneracja skóry zajmuje nie więcej niż tydzień.

Pierwsze efekty są widoczne niedługo po zabiegu. Dalsza poprawa wyglądu skóry zachodzi stopniowo przez kolejne sześć miesięcy wraz z rozpoczętymi procesami przebudowy kolagenu.

Ilość i długość trwania zabiegów ustalana jest podczas konsultacji na podstawie oczekiwań pacjenta. Uzyskanie radykalnych efektów może wymagać serii zabiegów. Jednak optymalne rezultaty osiągane są już po 2 lub 3 zabiegach. 

Zeskanuj kod QR, aby obejrzeć wideo