Pierwszy zaawansowany system kosmeceutyków

Egzosomy

Przełomowa kuracja regeneracyjna i przeciwstarzeniowa.

Egzosomy to nanopęcherzyki wytwarzane przez komórki macierzyste. Biorą one udział w komunikacji międzykomórkowej, a dzięki swoim mikroskopijnym rozmiarom przenikają przez struktury skóry i działają dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne.

Egzosomy mają niezwykłe zdolności regeneracyjne i właściwości odmładzające skórę. Stymulują produkcję kolagenu i elastyny, które są odpowiedzialne za elastyczność i jędrność skóry. 

Zabiegi z egzosomami są niezwykle skuteczne w odmładzaniu skóry i redukcji oznak starzenia takich jak zmarszczki i przebarwienia. Znakomicie poprawiają koloryt skóry, nawilżają ją i silnie regenerują. Likwidują także blizny potrądzikowe oraz działają przeciwzapalnie.

Wprowadzanie egzosomów polecamy łączyć z technologią, np. laserem frakcyjnym CO2 lub mezoterapią igłową. Egzosomy połączone z laserem frakcyjnym CO2 to skuteczna terapia regeneracyjna skóry, przyspiesza gojenie ran, poprawia wygląd i strukturę blizn już istniejących, zmniejsza ich widoczność. Egzosomy połączone z mezoterapią igłową ujędrniają skórę, redukują zmarszczki, poprawiają nawilżenie skóry, redukują przebarwienia, ujednolicają koloryt skóry.

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania.

Wskazania

Efekty

Przeciwwskazania

Po zabiegu