Chirurgia plastyczna

Prowadzimy konsultacje i zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, dzięki którym przywracamy harmonię ciała i komfort naszych Pacjentów.

Informacje ogólne

Poradnia chirurgii plastycznej prowadzi działalność w zakresie konsultacji oraz zabiegów specjalistycznych w zakresie poprawy estetyki wszelkich okolic ludzkiego ciała.

Kwalifikacja do zabiegu poprzedzona jest konsultacją lekarską, podczas której lekarz ocenia stan miejscowy oraz dobiera najlepszy sposób terapii.

W zakresie działalności poradni chirurgii plastycznej wykonywane są zabiegi:

Zabiegi

Kwalifikacja do zabiegu poprzedzona jest konsultacją lekarską, podczas której lekarz ocenia charakter zmiany.

Zabiegi z użyciem laserów wykonywane są przez doświadczonego chirurga, przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Usunięcie zmiany polega na „odparowaniu” tkanki lub odcięciu jej u podstawy. 

Czas gojenia zależy od powierzchni i głębokości wykonanego zabiegu. Początkowo powstaje strupek utrzymujący się przez ok. 7 – 14 dni, a po jego odpadnięciu skóra jest nieznacznie zaróżowiona. Po 3 – 4 tygodniach koloryt skóry wraca do normy.

W przypadkach wątpliwych i podejrzanych o proces nowotworowy usunięcie zmiany odbywa się klasycznymi metodami chirurgicznymi, a usunięta tkanka poddawana jest badaniu histopatologicznemu.

Konsultacje

Dodatkowo przeprowadzane są konsultacje z zakresu estetycznej chirurgii plastycznej dotyczące:

Metoda operacyjna jest indywidualnie dostosowywana do potrzeb pacjenta podczas konsultacji.

Oferowane usługi łączą tradycję z nowoczesnymi i sprawdzonymi metodami leczenia, dzięki czemu proponowana estetyczna chirurgia plastyczna wyróżnia się wysokim poziomem profesjonalizmu.

Godziny pracy Centrum

Poniedziałek – Piątek      8:30 – 18:30
Sobota                                 nieczynne

UMÓW WIZYTĘ

Telefonicznie

Skontaktuj się z Rejestracją pod numerem telefonu, w godzinach 8.30 - 18.30

Messenger

Możesz zapytać nas na czasie o interesujący Cię termin.